Home » Featured, Gluten, Headline

Bezglutenowcy, dzięki MedBiz kolejki do lekarza specjalisty już nie będą takie straszne!

20 maja 2013 No Comment

Internet zrewolucjonizował sposób pracy oraz komunikacji, a także stał się źródłem rozrywki, ale przede wszystkim dostarcza milionom użytkowników ogromnej ilości informacji. Coraz częściej jest to pierwsze miejsce, gdzie sprawdza się możliwe przyczyny niepokojących dolegliwości i szuka sposobów na skuteczne pozbycie się różnorodnych chorób. O ile jednak wiadomo, że internetowe forum nie zawsze jest miejscem, gdzie znajdzie się rzetelne porady, o tyle działają w Internecie portale rzeczywiście pomagające chorym – jednym z nich jest MedBiz.pl – innowacyjna baza informacji medycznej.

Innowacyjne rozwiązanie

Baza medyczna Medbiz.pl

Serwis informacji medycznej MedBiz.pl umożliwia korzystanie ze swoich bogatych zasobów każdemu, za darmo i bez rejestracji. Jest to baza wszystkich placówek medycznych w kraju, które świadczą usługi na podstawie kontraktu z NFZ. Każdy gabinet, przychodnia czy szpital świadczące usługi w ramach NFZ są dokładnie opisane, jednak najważniejszą dla Pacjenta jest tu możliwość sprawdzenia jak długa jest kolejka do wybranego specjalisty czy na konkretne badanie w każdej z tych placówek. Ten innowacyjny pomysł sprawia, że w ciągu kilku sekund znaleźć można zakład opieki zdrowotnej, w której czas oczekiwania na leczenie na NFZ jest najkrótszy. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas województwo i specjalizację lekarską, by w odpowiedzi błyskawicznie uzyskać pełną listę placówek medycznych, gdzie można się udać, wraz z przedstawionym szacowanym czasem oczekiwania na wizytę podanym w liczbie dni i na bieżąco aktualizowanym.

Wybierz lepsze warunki

Wiadomo, że w Polsce w wielu przychodniach czy gabinetach na wizytę u lekarza trzeba czekać całymi miesiącami a nawet latami, jednak z drugiej strony funkcjonują też poradnie, gdzie u danego specjalisty nie ma problemu z wolnymi terminami, jednak do tej pory bardzo trudno było do tych informacji dotrzeć. MedBiz.pl jest wyjątkowym udogodnieniem dla każdego – pozwala zaoszczędzić czas oraz wysiłek, bez wychodzenia z domu czy wykonywania szeregu telefonów, wystarczy tylko kilka kliknięć. Dodatkowo obsługa wyszukiwarki sprawdzającej kolejki do lekarzy na NFZ jest prosta i intuicyjna, dlatego poradzą sobie z nią bez problemu również osoby starsze.

Wszystkie potrzebne informacje

Długie kolejki bardzo często odstraszają przed wizytą u lekarza, a nie każdy może sobie pozwolić na wizytę u specjalisty przyjmującego prywatnie, dlatego nowatorskie ułatwienie, jakie zapewnia MedBiz.pl zyskuje coraz większą popularność wśród tysięcy polskich pacjentów. Nie tylko można w ten sposób znaleźć najlepszą opcję po względem terminu wizyty, ale też od razu sprawdzić dokładne dane teleadresowe, mapkę dojazdu, godziny przyjęć oraz rejestracji, a także wykaz potrzebnych dokumentów. Wszystkie publiczne i prywatne placówki medyczne, które mają kontrakt z NFZ są opisane pod względem oferowanych świadczeń, a także wysokości ich limitu.

Ułatwienie dla każdego

Nietolerancja glutenu

MedBiz.pl to portal, który pełni nie tylko rolę informacyjną, gdyż każdy pacjent, który szybciej trafi do lekarza specjalisty czy na potrzebne mu badanie diagnostyczne, to osoba, której szanse na zdrowe i długie życie znacząco wzrastają. Jest to proste i jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które sprawi, że poszukiwanie lekarza nie jest już tak beznadziejne i czasochłonne, a znalezienie placówki medycznej z najkrótszą kolejką do specjalisty diagnozującego nietolerancję glutenu i leczącego celiakię to kwestia kilku kliknięć z komfortu własnego komputera.

Comments are closed.